NASCAR All-Star Race 2021 výsledky: Kyle Larson pokračuje v horké sérii s výhrou

Kyle Larson horký pruh pokračuje, když odložil Brad Keselowski a Chase Elliott vyhrát NASCAR All-Star Race na Texas Motor Speedway ve Fort Worth.

je také o 1 milion dolarů bohatší poté, co inkasoval lukrativní peněženku.

Larsonova tři vítězství jsou vázána na většinu v sérii NASCAR Cup, a jezdil na dvou závodech do Fort Worth. 28letý muž také vyhrál závod hvězd v roce 2019 na Charlotte Motor Speedway, takže byl jedním z nejlepších jezdců, které bylo třeba sledovat.

Larson zdůvodnil humbuk tím, že většinu závodu běžel blízko horní části balení.

zde jsou vítězové z prvních pěti etap:

• 1. kolo: Kyle Larson
  • 2. kolo: Ryan Blaney
  • 3. kolo: Alex Bowman
  • 4. kolo: William Byron
  • 5. kolo: Chase Elliott

All-Star Race byl navržen téměř explicitně, aby vytvořil co nejvíce dramatu a intrik. Přestávky na pódiu nabídly řidičům nejen možnost trochu resetovat, ale také v různé míře přeskupily průběžné pořadí.

Larson, například, vzal první kolo a dostal narazil zpět na 12. místo pro jeho úsilí poté, co leaderboard byl obrácen z nos. 1-12 pro další kolo.

pořadí pro začátek pátého kola bylo určeno tím, jak jezdci dokončili předchozí čtyři kola, což vyžaduje určitou matematiku za běhu.

Elliottova posádka v boxech získala cenu 100 000 dolarů s nejrychlejší zastávkou v boxech mezi pátým a šestým kolem. Všech 21 řidičů bylo povinno postavit a přijmout čtyři pneumatiky a auto č. 9 se dostalo zpět před kohokoli jiného.

událost vyvrcholila 10kolovým sprintem na Victory Lane.

Ryan Blaney vystřelil z brány zevnitř a krátce vedl po zahájení šestého kola. Ale Elliott prudce kolem něj na vnější straně s malou pomocí Larson vypracování za.

stejně jako Blaney, Keselowski vzal vnitřní linii, aby se pohyboval kolem Elliotta a Larsona a do první.

a stejně jako u Blaney se Keselowski snažil dostat z Larsona a rychle předal vedení zpět vozu č. 5. Jak se závod dostal do posledních kol, o výsledku nebylo moc pochyb. Larson zůstal přilepený k vnitřní čáře a Keselowski neměl žádnou cestu vpřed.

„skončit na druhém místě za Hendrick cars právě teď je tak trochu úspěch,“ řekl Keselowski ve svém rozhovoru po závodě. „Jsou prostě hloupí rychle.“

vzhledem ke struktuře závodu je pro každého jezdce obtížné dominovat od začátku do konce. Když jsem to řekl, Larson byl nejsilnější v oboru a více než získal šachovnicovou vlajku.

s All-Star Race v knihách, NASCAR Cup Series míří do Nashville Superspeedway pro Ally 400. Toto je první cesta série do Nashvillu od roku 1984, což bylo dlouho před výstavbou superspeedway v roce 2001.

Larson musí v určitém okamžiku ztratit, takže jít čtyři v řadě bude obtížné. V neděli, alespoň předvedl, proč by mohl být mužem, který by sesadil Elliotta jako šampióna série.