A NASCAR All-Star Race 2021 eredményei: Kyle Larson folytatja a Hot Streak-et

Kyle Larson hot streak-je folytatódik, miközben visszatartotta Brad Keselowskit és Chase Elliottot, hogy megnyerje a NASCAR All-Star Race-t a Texas Motor Speedway-en Fort Worth-ben.

ő is 1 millió dollárral gazdagabb, miután beváltotta a jövedelmező pénztárcáját.

Larson három győzelme holtversenyben van a legtöbb NASCAR kupasorozatban, és két futam győzelmi sorozatát lovagolta Fort Worth-be. A 28 éves játékos 2019-ben megnyerte az All-Star versenyt is Charlotte Motor Speedway, így ő volt az egyik legjobb pilóta, akit megnézett.

Larson azzal indokolta a hype-t, hogy a verseny nagy részében a csomag teteje közelében futott.

itt vannak az első öt szakasz nyertesei:

• 1. forduló: Kyle Larson
  • 2. forduló: Ryan Blaney
  • 3. forduló: Alex Bowman
  • 4. forduló: William Byron
  • 5. forduló: Chase Elliott

az All-Star versenyt szinte kifejezetten arra tervezték, hogy minél több drámát és intrikát hozzon létre. A szakasz szünetek nem csak felajánlotta a vezetők egy esélyt, hogy állítsa vissza egy kicsit, hanem átrendezte a futási sorrend különböző mértékben.

Larson például az első fordulóban a 12.helyre csúszott vissza erőfeszítéseiért, miután a ranglistát megfordították az 1-12. helyről a következő fordulóra.

az ötödik forduló rajtjának sorrendjét az határozta meg, hogy a versenyzők hogyan fejezték be az előző négy fordulót, így menet közben némi matematikát igényeltek.

Elliott boxkiállója 100 000 dolláros nyereményt gyűjtött össze az ötödik és a hatodik forduló közötti leggyorsabb boxkiállással. Mind a 21 versenyzőnek négy gumit kellett szereznie, és a 9-es számú autó mindenki más előtt visszatért.

az esemény egy 10 körös Sprinttel tetőzött a győzelmi sávig.

Ryan Blaney belülről lőtt ki a kapuból, és rövid ideig vezetett a hatodik menet kezdete után. De Elliott ugrott mellette a külső egy kis segítséget Larson megfogalmazása mögött.

Blaney-hez hasonlóan Keselowski is a belső vonalon haladt, hogy Elliott és Larson mellett haladjon az első helyre.

Blaney-hez hasonlóan Keselowski is küzdött Larson elől, és gyorsan visszaadta a vezetést az 5.számú autónak. Mivel a verseny az utolsó néhány körbeért, az eredmény nem volt sok kétséges. Larson a belső vonalhoz ragasztva maradt, így Keselowskinak nem volt útja előre.

“a Hendrick autók második helye most egyfajta teljesítmény” -mondta Keselowski a verseny utáni interjújában. “Ők csak hülye gyors.”

a verseny felépítése miatt nehéz bármelyik versenyzőnek dominálnia az elejétől a végéig. Larson volt a legerősebb a mezőnyben, és több mint kiérdemelte a kockás zászlót.

a könyvekben szereplő All-Star Race-szel a NASCAR Kupasorozat Nashville Superspeedway felé tart az Ally 400 számára. Ez a sorozat első útja Nashville-be 1984 óta, amely jóval a superspeedway 2001-es megépítése előtt volt.

Larsonnak egy bizonyos ponton veszítenie kell, így nehéz lesz egymás után négyet menni. Vasárnap, legalább megmutatta, miért lehet az az ember, aki leveszi Elliottot a sorozat bajnokaként.