Őszi nemzetközi mérkőzések 2021 mérkőzések és eredmények: Anglia vs Dél-Afrika, Wales házigazda Ausztrália, Skócia szembe Japán

az őszi nemzetközi csapatok visszatértek a zsúfolt stadionokkal – Anglia, Wales és Skócia pedig teljes arénát és sört élvez a teszt rögbi előtt.

a Covid – válság oda vezetett, hogy mind a tavalyi őszi nemzetközieket, mind a 2021-es hat nemzetet zárt ajtók mögött tartják-de most a rögbi forgókapuk ismét forognak.

Írország lenyűgöző győzelmet aratott az All Blacks felett Dublinban-harmadik győzelmük három év alatt
Írország lenyűgöző győzelmet aratott az All Blacks felett Dublinban – harmadik győzelmük három év alatthitel: Getty
Marcus Smith továbbra is lenyűgözte Angliát, amikor a Vörös Rózsa legyőzte Ausztráliát 32-15
Marcus Smith továbbra is lenyűgözte Angliát, mivel a Vörös Rózsa legyőzte Ausztráliát 32-15hitel: Rex

Anglia 69-3-ra legyőzte Tongát a nyitó mérkőzésükön, majd szkandert nyert Ausztráliával, 32-15-re legyőzve a Wallabies-t.

Wales végül visszatért a győzelemhez a Fidzsi-szigetek elleni 38-23-as vereség után a Hercegség stadionban, Új-Zéland és Dél-Afrika vereségét követően.

Skócia pozitívan indult, miután 60-14-re legyőzte Tongát, mielőtt 15-13-ra legyőzte Ausztráliát, de nem tudta legyőzni a világbajnokot Dél-Afrika, akit 30-15-re veszítettek.

Írország szenzációsan kezdte ezeket a játékokat 60-5-ös győzelemmel Japán felett, mielőtt lenyűgöző 29-20-as győzelmet aratott Új-Zéland felett.

van néhány jelentős változás a TV-műsorokban is, a mérkőzéseket az Amazon Prime közvetíti.

• Barbarians vs Samoa – 2.30 pm-Twickenham

lesznek szurkolók az őszi nemzetközi mérkőzéseken, és tudok jegyet venni?

igen – a hazai szakszervezetek mind teljes kapacitású stadionokkal rendelkező jegyeket árulnak.

Franciaország és Olaszország hazai mérkőzésein korlátozások lehetnek érvényben, de mindkét országban nagy tömeg várható.